Pomóżmy Gosi

Drodzy rodzice,

 

jak zapewne większość z Was już wie, rok temu u naszej koleżanki Gosi, uczestniczki naszej szkółki narciarskiej i zarazem córki Instruktorki Asi, zdiagnozowano chorobę nowotworową: Chłoniak.
Walka z chorobą jest bardzo długa i trudna, ale Gosia jest bardzo silna i dzielnie pokonuje kolejne kroki w walce o pełnię zdrowia. Niestety ostatnio zdiagnozowano kolejny problem i w tym miejscu pozwolimy sobie zacytować wypowiedź Asi:

 

„To juz rok jak po raz pierwszy na tej stronie pojawily sie informacje o Gosi. Po raz pierwszy rok temu prosilysmy o wsparcie finansowe w leczeniu. Dzis czynie to po raz kolejny. Nadal walczymy z choroba ale jak to zwykle bywa nie moze byc tak prosto. Tydzien temu zrobilam Gosi badania . Rezonans magnetyczny stawow biodrowych. Gosia bardzo chciala wrocic na narty a ja musialam miec pewnosc ze kosci sa w porzadku. Niestety nie wróci, a przynajmniej nie w tym roku. Nie wiemy dokladnie co to jest bo nie ma ostatecznej diagnozy, ale podejrzewana jest jałowa martwica kosci udowej prawej konczyny. Nie wiem dokladnie co to oznacza dla nas, najpewniej kolejne leczenie. Ale w jaki sposob? Nie potrafię teraz powiedziec. 24 stycznia jedziemy na kontrolna wizyte do Przyladka. 
Chce Wam bardzo podziekowac za ten czas. Niejednokrotnie to robilam i pewnie nie raz zrobie , bo to co Wy robicie dla nas jest bezcenne. Jezeli nie macie jeszcze celu na ktory chcecie przekazac 1% podatku to prosze o przekazanie go dla Gosi. Nasza walka pomimo wielu dobrych wiesci nadal trwa. Dziekujemy slicznie i sciskamy Was bardzo mocno 

 

 W tym momencie nasza zawsze uśmiechnięta koleżanka Gosia potrzebuje naszego wsparcia. Każdy gest oraz każda złotówka będzie pomocna w tym długotrwałym leczeniu.

 

Poniżej znajduje się nr konta Fundacji Na Ratunek, na który można przekazać 1% podatku dla Gosi:

 

 
 
 
ZACHĘCAMY WSZYSTKICH DO POMOCY. MAŁY GEST MOŻE ZMIENIĆ WIELE! WSZYSCY MOŻEMY POMÓC!

 

 

.

Comments are closed.