Instruktorzy | BETA-SKI

Instruktorzy

Beata Pożoga

właściciel i zarządzająca szkołą

zainteresowania: poza pracą zawodową główną pasją jest narciarstwo – z nauką jest związana od 1980r. Interesuje się sprawami gospodarczymi i finansowymi, lubi ryzykować na GPW. Poza tym w wolnych chwilach uwielbia podróżować i wygrzewać się na słońcu, a także aktywnie spędzać czas jeżdżąc na rowerze.

Michał Pożoga

uprawnienia: Instruktor Narciarstwa SITN PZN; Instruktor Narciarstwa MENiS

wykształcenie: Absolwent Budownictwa na Politechnice Wrocławskiej

zainteresowania: zawodowo związany z branżą budowlaną. Na nartach od 3 roku życia. Ratownik WOPR, sternik motorowodny, wielki fan klubu FC BARCELONA oraz miłośnik motoryzacji. Uwielbia podróże organizowane „na własną rękę”. W wolnych chwilach lubi jeździć na rowerze i rywalizować w maratonach MTB, a także pływać, grać w tennisa i squasha.

Aleksander Gorczyca

uprawnienia: Instruktor Narciarstwa SITN PZN

wykształcenie: Absolwent Politechniki Wrocławskiej – kierunek Informatyka

zainteresowania: Uwielbia podróżować. „Wakacje drogi” i aktywne formy spędzania czasu wolnego to ulubiona forma wypoczynku. Na co dzień zapracowany ojciec dwójki dzieciaków.

mateusz

Mateusz Korczyński

uprawnienia: Instruktor Narciarstwa SITN PZN; Instruktor Narciarstwa MENiS

studiuje: Zarządzanie przedsiębiorstwem i łańcuchem dostaw na Uniwersytecie Ekonomicznym

zainteresowania: Turystyka, siłownia, pływanie oraz sporty walki. Od trzeciego roku życia na nartach, które są jego największą pasją. Ponadto żeglarz jachtowy i miłośnik Chorwacji.

 

pawel

Paweł Baszak

uprawnienia: Instruktor Narciarstwa SITN; Instruktor Narciarstwa MENiS

wykształcenie: Absolwent Budownictwa na Politechnice Wrocławskiej

zainteresowania: Zimą jeździ na nartach, a latem na rowerze. Uwielbia pływać w ciepłym morzu. Interesuje się krajami Ameryki Południowej i chciałby się tam w przyszłości wybrać. Kiedy najdzie go ochota, trąbi na saksofonie albo przygrywa na akordeonie. Czasem lubi pogrzebać przy samochodzie. Wieczorami nie pogardzi dobrym filmem.

 

 

 

 

Damian Milko

uprawnienia: Instruktor Narciarstwa SITN

wykształcenie: Absolwent Zarządzania i Marketingu w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, absolwent Wyższego Studium Fotografii we Wrocławiu

zainteresowania: Oprócz czynnego uprawiania narciarstwa zjazdowego i biegowego pasjonuje się Alpejskim Pucharem Świata. Fan Lindsey Vonn i Bode Millera. Interesuje się sportami motorowymi, marketingiem internetowym oraz nowymi technologiami, a wiarę w ludzi przywraca mu sztuka nowoczesna.

 

 

 

 

Kamil Korkuz

uprawnienia: Instruktor Narciarstwa SITN

studiuje: Inżynierie Środowiska na Politechnice Wrocławskiej

zainteresowania: Przygodę z nartami rozpoczął w wieku 8 lat, od kilku sezonów jeździ zawodniczo-amatorsko slalom oraz gigant. Posiada licencję zawodnika PZN. Właściciel serwisu narciarskiego. Latem uprawia sporty motorowe. Miły, otwarty, uwielbia pracę z dziećmi.

Kasia Konat

uprawnienia: Instruktor Narciarstwa MENiS

wykształcenie: Absolwentka Kolegium Karkonoskiego w Jeleniej Górze (Pedagogika Opiekuńcza z Wychowaniem Fizycznym)

zainteresowania: Narty są częścią jej życia od przedszkola, a nauczanie na nartach zarówno dzieci jak i dorosłych sprawia jej ogromną przyjemność. Zimą instruktor a latem wychowawca kolonii. Wolny czas spędza na aerobiku lub zumbie. Wieczorem lubi obejrzeć dobry film lub usiąść przy interesującej lekturze.

Karolina Matusewicz

uprawnienia: Instruktor Narciarstwa MENiS

wykształcenie: Absolwentka historii i kulturoznawstwa na UMCS w Lublinie

zainteresowania: Na nartach od 3 roku życia. W wolnych chwilach jeździ na rowerze, czyta, coś dłubie i klei, robi biżuterię i różne dekoracyjne przedmioty, a także lubi zatapiać się w historię ciekawych ludzi i miejsc. Najchętniej zamieszkałaby w skansenie 🙂

Asia Kocniowska

uprawnienia: Instruktor Narciarstwa MENiS

wykształcenie: Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego

zainteresowania: na co dzień energiczna mama dwójki dzieciaków, które czasem dają w kość 😉 Lubi podejmować wyzwania, zawodowo związana z branżą medyczną. Zimą oddaje się białemu szaleństwu, a latem żegluje. Stara się spędzać każdą wolną chwilę aktywnie wraz z rodzinką.